новини історія дискографія лірика галерея інтерв'ю зв'язки
Склад:
Onswar — vocals, drums
Nameless — guitars, bass, vocals
Doomor — guitars, vocals
Grimwar — bass
 Гьяллархорн — ріг скандинавського бога Хеймдалля (Heimdall), в який він протрубить, сповістивши богів і людей про початок Рагнарьока (Ragnarok) - останньої битви, в якій цей світ, боги, велети та люди загинуть.
2004:
 Взимку 2003 — 2004 року я, Onswar, зустрів Helg'а на одному місцевому концерті і він запропонував мені організувати black metal групу. Я погодився, і було вирішено знайти гітариста. Написавши об'яви, я розвісив їх в декількох музичних магазинах, але ніхто не дзвонив. В решті решт, Helg взяв гітару на себе і ми почали репетиції без ударних.
 Раніше Helg грав у багатьох місцевих командах, зокрема — в black metal групі NERGAL, яка на даний момент вже не існує.
 Через деякий час я познайомився з одним хлопцем, якого звали Dionisious, котрий погодився стати нашим гітаристом, але після певної кількості репетицій було вирішено шукати нового. В групу приходили й інші музиканти, але, з різних причин, надовго вони не затримувались.
 Нарешті мені зателефонували за об'явою. Хлопця звали Олександр, і він запропонував свою кандидатуру в якості гітариста, він же привів нового гітариста Demonium'а, а сам залишив групу з власних причин. Десь у цей час було вирішено назвати групу GJALLARHORN. На роль бас-гітариста взяли брата Helg'а — Alex'а. У цьому складі і було відіграно перший концерт групи на місцевому фестивалі.
2005:
 Взимку 2004 - 2005 року на Onlinerecords Studio було записано демо "Ancient Times", але воно ніде не випускалось і не розсилалось. Група відіграла ще декілька концертів, зокрема закритих, і виступала у Вознесенську. Влітку Alex залишив групу.
2006:
 У березні 2006 року GJALLARHORN взяли участь у концерті "True Metal Session", який проходив у Кременчуці, розділивши сцену разом з командами KURGAN, PARANOMIA та ИРОМОС. На початку літа в групу прийшов новий басист - Nameless і гітарист Doomor. У цьому складі група відіграла декілька концертів: фестиваль "Свароже Коло" (Севастополь) (без Doomor'а), концерт у Херсоні з командами DEMONIUM, KURGAN, BERZYNAS і КРЕСТ, "Total Metal Invasion Fest II" (Кременчук).
 Взимку гітарист Demonium залишив GJALLARHORN, організувавши разом з Askold'ом (KURGAN) групу VIRGO.
2007:
 У лютому група організувала концерт у Херсоні, прийнявши в ньому участь разом з INDENITY, VIRGO і KURGAN. У травні вiдбувся виступ в Одесі разом з FOREST STREAM, FRAGILE ART, SOMNOLENT.
 Наприкінці весни була закінчена робота над MCD GJALLARHORN — "Land Of Forgotten".
 У серпні група прийняла участь у фестивалі "Свароже Коло II" разом з РЕАНИМАЦИЯ, ЧУР, SVARGA, HAGL, РУЇНА, THUNDERKRAFT, КРОДА.
2008:
 Навесні російський лейбл ЯРЬ productions видав MCD "Land Of Forgotten".
 У квітні група відіграла концерт у Херсоні разом з командами STORMER, KHORS, FLYING, GROMM та ENTRAILS PUTREFACTION. Невдовзі після виступу Helg залишив групу.
 Цього ж місяця було закінчено роботу над cover версією пісні “Woods To Eternity” для триб’юту SATYRICON. Дещо згодом було розпочато запис повноформатного альбому.
 У грудні роботу над альбомом, що отримав назву “Пробудження” було завершено. Ударні були записані Helg’ом ще до того, як він залишив GJALLARHORN, партії фортепіано виконав Onswar. У оформленні альбому було використано роботу Loup’а, замовлену для “Пробудження” а також фотороботи Radiowave.
 В цьому ж році Onswar зайняв місце ударника.
2009:
  У другій половині літа лейбли Empire 606 Records та ЯРЬ Productions спільно випустили триб’ют SATYRICON “Dominions Of Satyricon” за участі GJALLARHORN.
  Обов’язки вокаліста / гітариста взяв на себе Nameless.
  У листопаді альбом “Пробудження” вийшов на лейблі Vacula Productions.
  Цього ж року було розпочато запис нового альбому.
2010:
  Рік було присвячено репетиціям та створенню нового матеріалу, продовжується робота над альбомом, що отримав назву "Із серця наповнюю чашу свою".
  Інтерв’ю з GJALLARHORN були опубліковані в журналах Aryan Music (Німеччина) та Самотворецъ (Росія) у травні та жовтні відповідно.
2011:
  Нарешті було відновлено концертну діяльність: у червні відбувся виступ GJALLARHORN у Цюрупинську. Невдовзі після цього в групу був запрошений сесійний басист Skald. У липні, після більш ніж трьохрічної перерви, група у новому складі відіграла концерт у Херсоні разом з ADAMANTICA, DART, THE SISTELS та ЛЕТАРГИЯ. У серпні відбувся виступ GJALLARHORN у Донецьку разом з командами MYRKVIDS DRAUMAR, ERIH та RAUM. Восени відбулися ще два концерти в Херсоні, один з яких, “Black October”, був організований групою – GJALLARHORN знов розділили сцену з MYRKVIDS DRAUMAR. Після цього виступу Skald залишив групу.
  У жовтні альбом “Пробудження” було перевидано лейблами Winter Solace та Master Of All Evil у касетному форматі.
2012:
  У лютому GJALLARHORN відіграли у Києві на "Black Worms Banquet" разом з SCREAMING FOREST, VENDOGARD і, вже втретє, MYRKVIDS DRAUMAR.
  Наприкінці весни завершилась робота над концептуальним проектом "Спадщина", який було присвячено добі козацтва. В записі альбому прийняв участь Євген Ветрук (херсонський бандурист, виконує аутентичні пісні XVI – XVIII століть, грає на старосвітській та академічній бандурах). У оформленні альбому традиційно було використано роботу херсонського митця – художника Анатолія Бикова.
  Влітку офіційний склад GJALLARHORN поповнився – місце бас-гітариста зайняв Dworkin.
  У липні відбувся запис матеріалу для спліту з MYRKVIDS DRAUMAR: трьох нових композицій, двох кавер версій та однієї з найперших пісень GJALLARHORN, що раніше не видавалась. Також було записано бонус трек для альбому "Спадщина" та ще одну композицію у виконанні Євгена Ветрука.
  У жовтні відбувся спільний виступ GJALLARHORN та Євгена Ветрука на фестивалі "Воля", присвяченому Дню українського козацтва. GJALLARHORN, окрім іншого, відіграли три композиції зі "Спадщини", Євген Ветрук виконав пісню "Ах, Україненько" на старосвітській бандурі.
  Наприкінці грудня GJALLARHORN відіграли у Херсоні, розділивши сцену з SYNOPSIS, СИЛУЭТЫ та YAR (ex-NERGAL) – першою херсонською Pagan Black Metal групою (тепер грають в іншому стилі і проживаюсь у Португалії).
2013:
  У січні було представлено дві композиції з запланованого спліту: "Чом ви, темнії хмари, сьогодні зібрались" та "Холодний блиск сталі" – кавер версію групи Absurd.
  У вересні, при підтримці клубу історичної реконструкції "Лицарі великого степу", відбулась презентація альбому "Спадщина" – GJALLARHORN та Євген Ветрук виконували пісні серед мальовничих краєвидів Херсонщини.
  На початку вересня було завершено зведення та мастеринг другого повноформатного альбому "Із серця наповнюю чашу свою".
  14 жовтня, в День Українського козацтва, альбом "Спадщина" було видано лейблом EastSide. Цього ж місяцю GJALLARHORN вступили в ряди Heathen Circle."
  У грудні відбувся запис та зведення композиції "Чорна хмара з-за Лиману", в якості лірики для якої було використано вірш Тараса Шевченка "Іван Підкова". У записі прийняв участь Євген Ветрук.
  В останній день 2013 року було опубліковано міні-інтерв'ю з GJALLARHORN для Casus Belli Zine.
2014:
  У лютому Dworkin залишив групу. У березні до складу GJALLARHORN приєднався бас-гітарист Grimwar. У цьому ж місяці відбувся виступ групи в Одесі на локальному фестивалі Metal Heads' Mission. У травні GJALLARHORN прийняли участь у фестивалі, присвяченому 200-річчу від дня народження Тараса Шевченка, що пройшов у Херсоні.
  Наприкінці травня Split EP ГЕТЬМАН / GJALLARHORN "Іван Підкова" було видано лейблом Knights of the Great Steppe Productions. В якості лірики було використано першу (ГЕТЬМАН) та другу (GJALLARHORN) частини однойменного вірша Тараса Шевченка. А льбом приурочено до 200-річчя від дня народження славетного поета.
  Наприкінці липня було завершено роботу над EP "Шлях у Вічність". До альбому увійшов матеріал, що раніше планувався для спліту з MYRKVIDS DRAUMAR.
  У серпні інтерв'ю з GJALLARHORN було опубліковано в Heathen Call Zine. Цього ж місяцю третю збірку від Heathen Circle "Heathen Renaissance", в якій група прийняла участь з композицією "Чорна хмара з-за Лиману", було спільно видано лейблами WolfTyr Productions та Oldenblood Productions.
  У жовтні відбувся запис кавер версії NOKTURNAL MORTUM "Сталевим Орлом у Золоту Сваргу".
  На початку листопада довгоочікуваний другий повноформатний альбом "Із серця наповнюю чашу свою" було видано лейблом EastSide. У оформленні альбому було використано фотороботу R.W.
  У грудні до лав GJALLARHORN повернувся Helg.
2015:
  У лютому відбувся виступ GJALLARHORN у Миколаєві.
  На початку липня лейблами WolfTyr Productions та Azermedoth Records було видано 3-Way Split RAVNKALD ("Immortal Sun" EP) / GJALLARHORN ("Шлях у Вічність" EP) / FJORD ("Vinlandic Northern Heritage" Demo re-release). У оформленні міні-альбому GJALLARHORN було використано фотороботи Onswar'а. Копію скіфського меча, зображеного на обкладинці, було виготовлено Андрієм Лопушинським ("Лицарі великого степу"). Оригінал меча (кінець V – IV століття до н. е.) зберігається у Херсонському краєзнавчому музеї.
  У грудні триб'ют ABSURD "Soldiers Of The Eternal Winter", в якому GJALLARHORN прийняли участь з піснею "Холодний блиск сталі", було видано лейблом Azermedoth Records.
2016:
  На початку січня інтерв'ю з GJALLARHORN було опубліковано в журналі Total Commando War Zine №8. До журналу додається компіляція від лейблу Barbatos Productions, на якій група представлена композицією "Чом ви, темнії хмари, сьогодні зібрались" та кавер версією ABSURD у якості бонус трека.
  У лютому Helg залишив групу.
  Наприкінці зими ювілейну компіляцію та триб'ют NOKTURNAL MORTUM "22 Years Among The Sheep" було видано лейблом Heritage Recordings. В рамках даного видання GJALLARHORN представили свою версію композиції "Стальным Орлом в Златую Сваргу".
  У грудні лейблом Barbatos Productions було видано збірку "Hammerstorm vol. VII", де була представлена нова композиція GJALLARHORN "Кривавої доби багряне збіжжя", присвячена пам'яті воїнів Східного Фронту.
2018:
  На початку року було презентовано лірик-відео на композицію "Пагорб шибеників", робота над якою проходила минулого року. Музику для даного треку створив Grimwar, який на момент запису вже покинув групу. В якості лірики було використано переклад вірша Георга Гейма "Der Galgenberg".
  У січні до GJALLARHORN приєднався бас-гітарист Morius.
  Наприкінці зими відбувся виступ групи у Миколаєві.
2019:
  У липні відбулась презентація концептуального міні-альбому "Чорна башта", ліричною основою для якого виступив вірш Вільяма Батлера Єйтса "The Black Tower". Над оформленням працювали Onswar та фотохудожник Віталій Куріченко. В день релізу альбом було представлено на офіційній Bandcamp-сторінці групи та відбувся виступ GJALLARHORN у Херсоні. Цього ж місяця Morius залишив групу.
  З початку осені композиції GJALLARHORN увійшли до ротації Радіо GARTA – станції, що спеціалізується на українській metal-сцені.
  Наприкінці вересня було завершено роботу над спліт-альбомом "Shadows Over The Southern Steppe", в якому GJALLARHORN прийняли участь разом з DAMMERUNG та DEMONIUM. Над оформленням працювали Saurg (DAMMERUNG) та R.W. Даний альбом варто розглядати, як маніфест єдності та відданості black metal-сцені Півдня України.
2020:
  У березні "Shadows Over The Southern Steppe" було видано лейблом Swamp Records.
  Наприкінці липня відбувся виступ GJALLARHORN у Херсоні, після якого Grimwar офіційно повернувся до складу групи.